Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok 6:0 LKS Długie (2:0)

Bramki: Adamiak, Kuzio, Wójcik, Borek x2, Romerowicz.

Skład: Krzanowski – Pawiak, Śmietana, Florek, Kaczmarski – Gąsior, Jaklik, Adamiak, Ząbkiewicz, Wójcik – Kuzio

Relacja live:

6 min. Wyśmienita okazja. Strzał Kuzia z 9 metrów wspaniale broni bramkarz Długiego, wybija piłkę nad poprzeczkę mocny strzał Mateusza.

8 min. Dobra akcja Adamiaka, jednak brak decyzji o strzale z 16 metrów. Zamiast tego, niedokładnie zagrywa do partnera.

15 min. Świetny rajd Kaczmarskiego przez pół boiska, zakończony celnym strzałem. Dobra obrona golkipera gości.

25 min. Adamiak wychodzi na czystą pozycję, jednak będąc sam przed bramkarzem, strzela obok slupka.

Dwa rajdy Kuzia lewą stroną. Jeden zablokowany przez obrońców, drugi, zakończony dośrodkowaniem, wylapuje bramkarz.

30 min. Rzut wolny z 25 metrów. Dośrodkowanie Jaklika pięknie głową wykańcza Kamil Adamiak. Gooooooooollll. 1-0!!!

32 min. Żółta kartka dla Gąsiora

38 min. Żółta kartka dla Pawiaka

42 min. Kuzio z trudnej pozycji oddaje strzał z rogu pola karnego. Bramkarz wybija na róg.

43 min. Sytuacja stuprocentową. Gąsior wpada w pole karne i zagrywa wzdłuż linii bramkowej. Wjezdzajacego wślizgiem Śmietanę, który wepchnąłby piłkę do pustej bramki uprzedził obrońca LKS-u.

44 min. Gooooooooollll 2-0 Kuzio wykańcza świetne zagranie Adamiaka – strzela płasko po ziemi z lewej nogi pod brzuchem interweniujacego bramkarza.

45 min. Strzał Wójcika minimalnie niecelny.

Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2-0

3 zmiany w przerwie. Schodzi Kuzio, Gąsior i Śmietana. Ich miejsce zajmują Borek, Hydzik i Romerowicz.

53 min. Gooooooooollll 3-0. Piękna akcja Borka, który strzela z ostrego kąta. Do odbitej od slupka piłki dopada Patryk Wójcik, który z 4 metrów trafia do pustej bramki.

61 min. Gooooooooollll, 4-0. Piękna indywidualna akcja Michała Borka, który mija jak tyczki 5 graczy rywala, w tym bramkarza i ze stoickim spokojem pakuje piłkę do pustej bramki. Brawo.

Tzzy kolejne znakomite akcje naszego zespołu. Najpierw Borek nad poprzeczką, później Wójcik w bramkarza, w końcu Ząbkiewicz z wolnego pod poprzeczkę, z trudem obroniony przez golkipera.

68 min. Kolejna zmiana. Tym razem bramkarza. Za Piotra Krzanowskiego wchodzi Grzegorz Niedziela.

Dwa strzały z dystansu. Najpierw Ząbkiewicz, chwilę później Jaklik. Obydwa minimalnie niecelne.

82 min. Gooooooooollll, 5-0. Michał Borek pięknie, spokojnie, niczym Christo Stoiczkow (nie wszyscy pamiętają…), ponad wychodzącym bramkarzem.

Schodzi z boiska kontuzjowany Adamiak. Gramy w dziesiątkę, bo ławka rezerwiwo wskutek kontuzji i kartek już pusta… A juniorzy grają dopiero jutro (dwumecz starszych i młodszych z Błękitnymi Ropczyce).

86 min. Gooooooooollll, 6-0!!! Dawid Romerowicz Po świetnej kontrze. Wpada w pole karne po dobrym zagraniu Pawiaka i oddaje mocny strzał z 15 metrów. Piłka odbita od wracającego obrońcy zupełnie myli bramkarza, i wpada po koźle do siatki.

Koniec meczu. Wygrywamy. Pewnie, wysoko, zasłużenie. Brawo. Ciągle liderujemy.