25.02.2017 – Wygrany sparing seniorów

Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok 3:1 ULKS Grabówka (2:1)

Bramki: Krystian Jaklik ’35, Patryk Wójcik ’42, Michał Borek ’70

Skład: Krzanowski (46 Niedziela) – Pawiak, Śmietana, Hydzik, Kaczmarski – Wójcik, Adamiak, Jaklik, Romerowicz (46 Kramarz)- Kuzio (46 Słysz), Borek

Na sparing z naszą drużyną drużyna ULKS-u przyjechała bez bramkarza, wobec czego nasi trenerzy użyczyli w pierwszej połowie Grzegorza Niedzielę a w drugiej Piotra Krzanowskiego.

Cały mecz pod rozgrywany pod nasze dyktando, jednak pierwszą bramkę przy ewidentnej pomocy naszych stoperów zdobywają piłkarze Grabówki. Była to 20 minuta meczu.

Kwadrans później świetną indywidualną akcję przeprowadza Krystian Jaklik, który po zejściu z bocznego sektora boiska oddaje mocny, płaski, kąśliwy strzał po ziemi, a piłka tuż przy słupku wpada do siatki.

Trzy minuty przed przerwą na prowadzenie wyprowadza nas Patryk Wójcik, który wykańcza akcję Mateusza Kuzio (wycofanie z końcowej linii na 8 metr), mocnym uderzeniem w długi róg.

Rezultat ustala Michał Borek, który pięknie uderzył z powietrza kozłowaną piłkę. Strzał wylądował w okienku bezradnego „Krzana”

W sparingu zabrakło z różnych powodów (kontuzje, praca, turnieje z dziećmi, studia): Mateusza Folty, Bartosza Sieradzkiego, Dawida Gąsiora, Adama Florka, Jakuba Ząbkiewicza i Arka Femina).

Kolejny sparing w najbliższą środę, 1 marca z drużyną LKS Pisarowce o godz. 19:30, również na Euroboisku w Pakoszówce.