Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 4:0 SZAROTKA UHERCE (0:0)

Bramki: Romerowicz – 2 (68, 90), Sieradzki (60), Krzanowski (74-k.)

Skład: Krzanowski – Pawiak (46 Sieradzki), Śmietana (80 Hydzik), Florek, Kaczmarski – Gąsior, Słysz (46′ Jaklik), Adamiak (63′ Romerowicz), Wójcik, Ząbkiewicz – Kuzio (72 Borek)

Fotki z meczu seniorów autorstwa Tomasza Sowy.

Zasłużone, pewne, kolejne wysokie zwycięstwo – 17 z kolei bez porażki i bez straty bramki w rundzie wiosennej. Wielkie brawa dla chłopaków i trenerów. Dziś bramkę strzelił nawet Piotrek Krzanowski – nasz golkiper, który pewnie wykonał rzut karny – mocno pod poprzeczkę . Dwa gole strzelił Dawid Romerowicz, który udowadnia swą wartość, nawet gdy wchodzi z ławki, świetnie sprawuje się w roli „jokera” – potwierdzając, że nie odpuści walki o pierwszy skład i dyspozycyjność gry w IV lidze. Również znakomitą zmianę dał nasz junior – Michał Borek, który wypracował dwa gole, tuż po wejściu na plac gry.
Najważniejszą bramkę strzelił jednak Bartosz Sieradzki, który otworzył wynik po kwadransie gry w drugiej połowie, również wchodząc z ławki rezerwowych (po przerwie). Gol ten padł po godzinie bicia „głową w mur”, mur rywali, którzy bardzo dzielnie się bronili, udowadniając, że mimo ostatniego miejsca w tabeli, łatwo punktów nie oddadzą nikomu.

Brawa za bardzo dobrą walkę, mimo potwornego upału, skuteczność w drugiej połowie i potwierdzenie umiejętności, które dają wiarę w końcowy sukces i osiągnięcie celu stawianego przed rozpoczęciem sezonu.

Następny mecz – w sobotę, 10 czerwca 2017r. w Iwoniczu, z tamtejszą Iwonką o godz. 16:30. W meczu rundy jesiennej wygraliśmy z Iwonką 5-1. Jako, że jest to wyjazd całkiem bliski – serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie!

Poniżej kopia relacji live sprzed kilku godzin:
___________________________

-Live-

Po 25 minutach 0-0.

Do przerwy bez bramek. Zdecydowana przewaga EKOBALL-u STALI, jednak bez efektu bramkowego.

Dwa razy Kuzio trafił do siatki, jednak raz sędzia odgwizdał rzekomą rękę, a później odgwizdał faul tuż przed strzałem Mateusza. Szkoda, jednak jesteśmy dobrej myśli, gdyż przeważamy niepodważalnie. Bramki powinny paść, to tylko kwestia czasu.

Dwie zmiany w przerwie. Jaklik i Sieradzki za Słysza i Pawiaka

60 min. Gooooooooollll. W końcu! 1-0. Bartosz Sieradzki z najbliższej odległości po zagraniu Mateusza Kuzio.

63 min. Romerowicz za Adamiaka

68 min. Gooooooooollll, 2-0!!! Dawid Romerowicz trafia pod poprzeczkę strzałem z 10 metrów.

72 min. Zmiana. Borek za Kuzia.

73 min. Świetna akcja Michała Borka. Obrońcy Szarotki uciekają się do faulu w szesnastce. Rzut karny!!!

74 min. Gooooooooollll. 3-0! Strzelcem bramki…

Uwaga uwaga… Piotr Krzanowski!!!

80 min. Zmiana. Za Śmietanę wchodzi Igor Hydzik.

90 min. Gooooooooollll. 4-0!!! Dawid Romerowicz strzela drugą bramkę. Piękna asysta Borka, którą Mafia świetnie wykorzystuje w sytuacji sam na sam.

Koniec meczu. Druga połowa lepsza i skuteczniejsza od pierwszej. Komplet punktów zostaje w Sanoku. Do końca sezonu 4 mecze. Do pewnego awansu do IV ligi brakuje tylko i aż trzech zwycięstw.