MECZE LIGOWE


SENIORZY -28.05.2017 (nd.) Mrukowa Zamczysko : Geo-Eko EKOBALL Sanok,g.10:30
JUNIORZY STARSI -27.05.2017 (sb.) PAUZA
- 3.06.2017 (sb.) SIARKA Tarnobrzeg : EKOBALL SANOK,g.11:00
JUNIORZY MŁODSI -27.05.2017 (sb.) PAUZA
- 3.06.2017 (sb.) SIARKA Tarnobrzeg : EKOBALL SANOK,g.13:00
TRAMPKARZE STARSI -27.05.2017 (sb.) EKOBALL Sanok : POLONIA Przemyśl,g.11:00
TRAMPKARZE MŁODSI -27.05.2017 (sb.) EKOBALL Sanok : POLONIA Przemyśl,g.12:45
MŁODZICY STARSI - mecz z dn. 3.05 STAL RZESZÓW : EKOBALL SANOK,przełożony na 12.06.2017!! - g.16:00
- 28.05.2017 (nd.) AP Beniaminek Krosno : EKOBALL Sanok,g.10:00
MŁODZICY MŁODSI - mecz z dn. 3.05 STAL RZESZÓW : EKOBALL SANOK,przełożony na 12.06.2017!! - g.17:30
- 28.05.2017 (nd.) AP Beniaminek Krosno : EKOBALL Sanok,g.11:30
MŁODZICY Okręg. -26.05.2017 (pt.) EKOBALL SANOK : Pisarowce,g.16:30


TURNIEJE/SPARINGI

T R E N I N G I

- seniorzy - 3 x w tyg.
- juniorzy starsi (1998-99) - 3 x w tyg.
- juniorzy młodsi (2000-01) - 3 x w tyg.
- trampkarze starsi (2003) (tr. D. Romerowicz)
- trampkarze młodsi 2004 - 3 x w tyg.
- młodzicy starsi 2005 (tr. J. Jaklik)
- 25.05.2017 (cz.)orlik Mechanik godz. 17:30
- młodzicy młodsi 2006 (tr. A. Florek)
wtorki, godz.16:00, Orlik SP3
czwartki, godz.16:30, Mechanik lub Orlik SP3
piątki, godz.16:00, Mechanik lub Orlik SP3
GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA:

- Rocznik 2007
- środy - Euroboisko Pakoszówka godz 16.30-18 w razie bardzo złych warunków atm. sala SP1 17.30-19.00 dec.SMS
- piątki - ORLIK ILO godz. 17.30-19.00 w razie bardzo złych war.atm sala SP1-dec.SMS
- Rocznik 2008
- środy - g.16:30-18:00 - Euroboisko Pakoszówka w razie bardzo złych warunków atm. sala SP1 16.00-17.30 -dec.SMS
- piątki - g.16:00-17:30 - ORLIK ILO w razie bardzo złych war.atm sala SP1
- Rocznik 2009
- wtorki - g.16:00-17:00 - sala ZS2 Mechanik, gdy dobre warunki atm. ORLIK SP1 "Błonie"
- czwartki - g.17:00-18:00 - sala ZS3 "dawna przyzakładówka", gdy dobre warunki atm. ORLIK SP4 "Sadowa" g.16-17
- NOWA GRUPA - AKADEMIA PIŁKARSKA PRZEDSZKOLAKA EKOBALL 2010/2011
- wtorki - g.17:00-18:00 - ZS2 Mechanik, gdy dobre warunki atm. ORLIK SP1 "Błonie"
- czwartki - g.17:00-18:00 - sala ZS3 "dawna przyzakładówka", gdy dobre warunki atm. ORLIK SP4 "Sadowa"

- GRUPY SZKOLNE - (klasy I-III) - wg ustaleń trenerów szkolnych:
- SP-1: D.Fineczko
- SP-2: W.Mermer
- SP-3: K.Pastuszak
- SP-4: M.Bukład

Wiadomości

Harmonogram fazy PLAY-OFF, tj. Finału Miejskiego, dla kat. U-9 oraz U-11 18.05.2017

Kategoria U-11
Planowana data Finału Miejskiego U-11: 10.06.2017r. (sobota) - godz. 9 - 13
Obiekty sportowe EKOBALL w Bykowcach

Rozstawienia:

1 - Sanok - drużyna z miejsca 1
2 - Krosno - drużyna z miejsca 1
3 - Sanok - drużyna z miejsca 2
4 - Krosno - drużyna z miejsca 2
5 - Sanok - drużyna z miejsca 3
6 - Krosno - drużyna z miejsca 3
7 - Sanok - drużyna z miejsca 4
8 - Krosno - drużyna z miejsca 4
9 - Sanok - drużyna z miejsca 5
10 - Krosno - drużyna z miejsca 5
11 - Sanok - drużyna z miejsca 6
12 - Krosno - drużyna z miejsca 6
13 - Sanok - drużyna z miejsca 7
14 - Krosno - drużyna z miejsca 7
15 - Sanok - drużyna z miejsca 8
16 - Krosno - drużyna z miejsca 8
17 - Sanok - drużyna z miejsca 9
18 - Krosno - drużyna z miejsca 9
19 - Sanok - drużyna z miejsca 10
20 - Krosno - drużyna z miejsca 10
21 - Sanok - drużyna z miejsca 11
22 - Krosno - drużyna z miejsca 11
23 - Sanok - drużyna z miejsca 12
24 - Krosno - drużyna z miejsca 12
25 - Sanok - drużyna z miejsca 13
26 - Krosno - drużyna z miejsca 13
27 - Sanok - drużyna z miejsca 14

1/16 finału

mecz nr 1 - drużyna 1 - wolny los
mecz nr 2 - drużyna 2 - wolny los
mecz nr 3 - drużyna 3 - wolny los
mecz nr 4 - drużyna 4 - wolny los
mecz nr 5 - drużyna 5 - wolny los
mecz nr 6 - drużyna 6 - drużyna 27
mecz nr 7 - drużyna 7 - drużyna 26
mecz nr 8 - drużyna 8 : drużyna 25
mecz nr 9 - drużyna 9 : drużyna 24
mecz nr 10 - drużyna 10 : drużyna 23
mecz nr 11 - drużyna 11 : drużyna 22
mecz nr 12 - drużyna 12 : drużyna 21
mecz nr 13 - drużyna 13 : drużyna 20
mecz nr 14 - drużyna 14 : drużyna 19
mecz nr 15 - drużyna 15 : drużyna 18
mecz nr 16 - drużyna 16 : drużyna 17

1/8 finału

mecz nr 17 - drużyna 1 : zw. meczu nr 16
mecz nr 18 - drużyna 2 : zw. meczu nr 15
mecz nr 19 - drużyna 3 : zw. meczu nr 14
mecz nr 20 - drużyna 4 : zw. meczu nr 13
mecz nr 21 - drużyna 5 : zw. meczu nr 12
mecz nr 22 - zw. meczu nr 6 : zw. meczu nr 11
mecz nr 23 - zw. meczu nr 7 : zw. meczu nr 10
mecz nr 24 - zw. meczu nr 8 : zw. meczu nr 9

1/4 finału

mecz nr 25 - zw. meczu nr 17 : zw. meczu nr 24
mecz nr 26 - zw. meczu nr 18 : zw. meczu nr 23
mecz nr 27 - zw. meczu nr 19 : zw. meczu nr 22
mecz nr 28 - zw. meczu nr 20 : zw. meczu nr 21

1/2 finału

mecz nr 29 - zw. meczu nr 25 : zw. meczu nr 28
mecz nr 30 - zw. meczu nr 26 : zw. meczu nr 27

mecz o 3 miejsce

mecz nr 31 - przegr. meczu 29 : przegr. meczu 30

finał

mecz nr 32 - zw. meczu 29 : zw. meczu 30
______________________________________________

KATEGORIA U-9

32 drużyny (20 z Sanoka + 12 z Krosna):

planowana data Finału Miejskiego U-9: 11.06.2017r. (niedziela) - godz. 9 - 13

Obiekty sportowe EKOBALL w Bykowcach

Rozstawienia:

1 - Sanok - drużyna z miejsca 1
2 - Krosno - drużyna z miejsca 1
3 - Krosno - drużyna z miejsca 2
4 - Sanok - drużyna z miejsca 2
5 - Krosno - drużyna z miejsca 3
6 - Sanok - drużyna z miejsca 3
7 - Krosno - drużyna z miejsca 4
8 - Sanok - drużyna z miejsca 4
9 - Sanok - drużyna z miejsca 5
10 - Sanok - drużyna z miejsca 6
11 - Krosno - drużyna z miejsca 5
12 - Sanok - drużyna z miejsca 7
13 - Sanok - drużyna z miejsca 8
14 - Krosno - drużyna z miejsca 6
15 - Sanok - drużyna z miejsca 9
16 - Sanok - drużyna z miejsca 10
17 - Sanok - drużyna z miejsca 11
18 - Krosno - drużyna z miejsca 7
19 - Sanok - drużyna z miejsca 12
20 - Krosno - drużyna z miejsca 8
21 - Sanok - drużyna z miejsca 13
22 - Krosno - drużyna z miejsca 9
23 - Sanok - drużyna z miejsca 14
24 - Sanok - drużyna z miejsca 15
25 - Krosno - drużyna z miejsca 10
26 - Sanok - drużyna z miejsca 16
27 - Krosno - drużyna z miejsca 11
28 - Krosno - drużyna z miejsca 12
29 - Sanok - drużyna z miejsca 17
30 - Sanok - drużyna z miejsca 18
31 - Sanok - drużyna z miejsca 19
32 - Sanok - drużyna z miejsca 20

1/16 finału

mecz nr 1 - drużyna 1 : drużyna 32
mecz nr 2 - drużyna 2 : drużyna 31
mecz nr 3 - drużyna 3 : drużyna 30
mecz nr 4 - drużyna 4 : drużyna 29
mecz nr 5 - drużyna 5 : drużyna 28
mecz nr 6 - drużyna 6 : drużyna 27
mecz nr 7 - drużyna 7 : drużyna 26
mecz nr 8 - drużyna 8 : drużyna 25
mecz nr 9 - drużyna 9 : drużyna 24
mecz nr 10 - drużyna 10 : drużyna 23
mecz nr 11 - drużyna 11 : drużyna 22
mecz nr 12 - drużyna 12 : drużyna 21
mecz nr 13 - drużyna 13 : drużyna 20
mecz nr 14 - drużyna 14 : drużyna 19
mecz nr 15 - drużyna 15 : drużyna 18
mecz nr 16 - drużyna 16 : drużyna 17

1/8 finału

mecz nr 17 - zw. meczu nr 1 : zw. meczu nr 16
mecz nr 18 - zw. meczu nr 2 : zw. meczu nr 15
mecz nr 19 - zw. meczu nr 3 : zw. meczu nr 14
mecz nr 20 - zw. meczu nr 4 : zw. meczu nr 13
mecz nr 21 - zw. meczu nr 5 : zw. meczu nr 12
mecz nr 22 - zw. meczu nr 6 : zw. meczu nr 11
mecz nr 23 - zw. meczu nr 7 : zw. meczu nr 10
mecz nr 24 - zw. meczu nr 8 : zw. meczu nr 9

1/4 finału

mecz nr 25 - zw. meczu nr 17 : zw. meczu nr 24
mecz nr 26 - zw. meczu nr 18 : zw. meczu nr 23
mecz nr 27 - zw. meczu nr 19 : zw. meczu nr 22
mecz nr 28 - zw. meczu nr 20 : zw. meczu nr 21

1/2 finału

mecz nr 29 - zw. meczu nr 25 : zw. meczu nr 28
mecz nr 30 - zw. meczu nr 26 : zw. meczu nr 27

mecz o 3 miejsce

mecz nr 31 - przegr.meczu 29 : przegr.meczu 30

finał

mecz nr 32 - zw. meczu 29 : zw. meczu 30

Dodaj komentarz: