IWONKA IWONICZ 0:1 GEO-EKO EKOBALL STAL SANOK (0:0)

Skład: Krzanowski – Wójcik, Florek, Śmietana, Kaczmarski – Gąsior, Jaklik, Adamiak, Romerowicz, Ząbkiewicz – Kuzio.
Rezerwa: Paszkowski, Pielech, Borek, Słysz, Pawiak, Hydzik

5 min. Świetna akcja Ząbkiewicza, przerzucił piłkę na prawą stronę do Romerowicza, ten z pierwszej piłki zagrał wprost na głowę do Adamiaka, który oddał dobry, celny strzał. Bramkarz znakomicie obronił, wybijając piłkę na róg.

25 min. Bezbarwny mecz, z przewagą naszej drużyny. Ciągle 0-0.

26 min. Dobra akcja, Kuzio strzela z 15 metrów w poprzeczkę.

28 min. Kolejna świetna akcja, w ostatniej chwili obrońca uprzedza Adamiaka. To byłaby bramka.

30 min. Kuzio oddaje strzał z 20 metrów z półwoleja. Piłka pół metra przechodzi obok prawego okienka.

Dwa strzały Iwonicza w ciągu 1 minuty. Jeden strzał 10 metrów nad bramką, drugi 30 metrów :-)

38 min. Dobry strzał Gąsiora z 30 m. Tuż nad poprzeczką.

40 min. Dobra koronkowa akcja naszego zespołu. Zabrakło dostawienia nogi, by piłka zatrzepotała w siatce.

Wygląda to coraz lepiej.

42 min. Najlepsza sytuacja gospodarzy po błędzie w środku pola. Strzał niecelny na szczęście z linii pola karnego.

44 min. Żółta kartka dla Adamiaka za faul w środkowej strefie boiska.

Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczęta. 17:32

49 min. Gooooooooollll!!! 0-1 Konrad Kaczmarski wyszedł sam na sam z lewego skrzydła i płaskim, przytomnym strzałem w długi róg otwiera wynik meczu. 0-1 :-)

Dobrze, że Konrad oddał koledze bilet na mecz Polska – Rumunia i został w domu…

51 min. Faul Gąsiora. Żółta kartka

55 min. Dobra akcja Kuzia zakończona strzałem z 16 metrów.

57 min. Znakomita główka Romerowicza po centrze Kuzia. Strzał w krótki róg znów świetnie broni bramkarz. Rzut rożny.

65 min. Żółta kartka dla Patryka Wójcika. Rzut wolny z 25 metrów zakończony groźnym strzałem. Krzanowski wybija na róg.

66 min. Zmiana. Michał Borek za Dawida Romerowicza.

67 min. Rzut wolny. Wykonawcą Patryk Wójcik. I co????? Żółta kartka. Za wykonanie stałego fragmentu gry bez gwizdka. Śmieszna decyzja, gdyż nie była widoczna sygnalizacja gry na gwizdek. W konsekwencji Wójcik otrzymuje czerwień. Masakra z takimi decyzjami… To powoduje niepotrzebną złość i nerwy – na trybunach i boisku…

70 min. Zmiana. Za Kuzia wchodzi Sebastian Pawiak.

87 min. Krystian Jaklik znajduje się tuż przed bramkarzem. Mógł zamknąć mecz, jednak strzela prosto w bramkarza. Aj, szkoda…

Sędzia dolicza 4 minuty.

92 min. Zmiana. Hydzik za Adamiaka

Koniec meczu. Wygrywamy po trudnym boju, szczególnie w trudnej końcówce. Cel jednak zostaje osiągniety, zdobywamy komplet punktów! Brawo