Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok 3:0 Markiewicza Krosno (1:0)

Bramki: Dawid Gąsior (5), Dawid Romerowicz (63), Michał Śmietana (76)

Skład: Krzanowski – Pawiak (Romerowicz 62), Śmietana, Florek (Ząbkiewicz 83), Kaczmarski – Gąsior (Słysz 70), Jaklik, Wójcik, Adamiak (Borek 57), Sieradzki – Kuzio (Hydzik 73)

Czerwona kartka: Bartosz Sieradzki
__________________________________________

Całkiem dobry mecz rozegrali w sobotę nasi piłkarze z drużyną Markiewicza Krosno. Trzy strzelone bramki to najniższy wymiar kary dla gości, bo sytuacji bramkowych było co najmniej dziesięć. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że również goście mieli trzy groźne sytuacje, po których piłka mogła znaleźć drogę do siatki Piotrka Krzanowskiego.

„Wejście smoka” zaliczył Dawid Romerowicz, który tuż po wejściu na boisko zdobył piękną bramkę głową. Świetną główką popisał się również Michał Śmietana, który obiecywał bramkę trenerowi od początku rundy wiosennej. W końcu dotrzymał słowa.

Wynik z kolei otworzył już w 5 minucie Dawid Gąsior, który zachował sporo zimnej krwi w zamieszaniu podbramkowym, po rzucie wolnym z linii pola karnego i wepchnął piłkę do siatki z najbliższej odległości.

Szkoda jedynie czerwonej kartki dla znajdującego się w bardzo dobrej formie Bartosza Sieradzkiego, który prowokowany kilkakrotnie przez rywala, wyszarpnął się z trzymania za koszulkę i przypadkowo uderzył łokciem rywala.

Przebieg najważniejszych momentów meczu opisany jest w relacji „live” w poprzednim poście.

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz skrótu meczu, a także zapoznanie się z aktualną tabelą, w której nadal przewodzimy.

Aktualna tabela oraz komplet wyników:

Fotki: Ekoball oraz Tomasz Sowa
____________________________________

Następny mecz nasi piłkarze zagrają w Wielką Sobotę z drużyną Partyzanta Targowiska (na wyjeździe). Początek spotkania o godz. 12:00.

——————————-

relacja_live

4 min. Żółta kartka po faulu na Wójciku dla bramkarza Krosna.

5 min. Goool!!! 1-0 – Dawid Gąsior wykańcza zamieszanie pod bramką po rzucie wolnym bitym przez Konrada Kaczmarskiego.

25 min. Słupek po strzale z 25 metrów zawodnika z Krosna.

26 min. Świetna okazja bramkowa Adamiaka. Bramkarz górą.

30 min. Kuzio sam na sam, mija bramkarza i wykłada piłkę Sieradzkiemu. Obrońca wybija jednak z linii strzał Bartosza.

33 min. Kamil Adamiak wychodzi na czystą pozycję. Jego strzał o milimetry mija bramkę gości.

55 min. Kuzio sam na sam trafia w nogi bramkarza.

57 min. Zmiana. Adamiaka zmienia Borek

59 min. Kaczmarski strzela tuż obok slupka z 16 metrów.

60 min. Pawiaka zmienia Romerowicz

61 min. Faul na Gąsiorze. Rzut wolny wykonuje Kaczmarski wprost na głowę Romerowicza. Goool. Piękna główka ląduje w siatce. 2-0

63 min. Kuzio sam na sam, znów niecelnie.

65 min. Kuzio głową w poprzeczkę

70 min. Szymon Słysz za Gąsiora

73 min. Hydzik za Kuzia

76 min. Goool. 3-0. Śmietana trafia głową.

78 min. Czerwona kartka dla zawodnika gości ( za 2 żółte)

78 min. Czerwona kartka dla Bartosza Sieradzkiego (odepchnięcie).

83 min. Ząbkiewicz za Florka

Koniec meczu. 3-0 to najniższy wymiar kary dla Markiewicza. Brawo dla piłkarzy Ekoballu Stali!!!!