PARTYZANT TARGOWISKA 0:1 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (0:0)

Skład: 21.Krzanowski – 4.Pawiak, 3.Śmietana, 14.Florek, 15.Kaczmarski – 5.Gąsior (6.Hydzik ’90), 16.Jaklik, 13.Wójcik, 11.Romerowicz (2.Ząbkiewicz ’46), 7.Adamiak (8.Słysz ’90) – 9.Kuzio (19.Borek ’46)

żółte kartki: Gąsior, Jaklik, Pawiak

Relacja „live”

4 min. Świetna akcja naszej drużyny. Po kilku klepach w znakomitej sytuacji znalazł się Adamiak, bramkarz jednak instynktownie obronił.

Bezbarwny mecz, 30 minut, rezultat 0-0

31 min. Żółta kartka dla Gąsiora

33 min. Żółta kartka dla Romerowicza

34 min. Groźny rzut wolny dla Targowisk z 18 metrów. Strzał w mur, a dobitkę wybijają nasi na róg.

38 min. Niecelny strzal z dystansu Partyzanta z 25 metrów.

40 min. Kolejny korner dla Targowisk

42 min. Świetna interwencja Krzanowskiego po strzale z 30 metrów. Piłka zmierzala tuż pod poprzeczkę.

45 min. Na stadionie pojawia się ok. 40 osobowa grupa Kibiców z Sanoka.

Koniec pierwszej połowy. 0-0

Dwie zmiany w przerwie. Schodzi Kuzio i Romerowicz, w ich miejsce na boisku pojawiają się Michał Borek oraz Jakub Ząbkiewicz.

Dwie dobre akcje Michała Borka. Szczególnie szkoda tej drugiej, gdzie znakomicie zwiódł obrońcę i wyszedł sam na sam. Niestety uprzedził go bramkarz.

Zaczął się w końcu dobry mecz. Szczególnie w naszym wykonaniu.

Rzut wolny z 30 metrów. Znakomita kolejna interwencja bramkarza po dobrze bitej piłce przez Kaczmarskiego.

55 min. Kolejna dobra akcja, Adamiak na minimalnym spalonym.

57 min. Kąśliwy strzał Partyzanta z 16 metrów. Dobrze broni Krzanowski.

58 min. Świetna interwencja Jaklika w defensywie. Wślizgiem wybija na róg.

59 min. Niesamowite szczęście pod naszą bramką po rzucie rożnym. Po wybitej piłce i opuszczonej bramce, głową strzela jeden z gospodarzy. W ostatniej chwili piłkę niechybnie zmierzającą do pustej bramki z linii wybija wracający Krzanu.

65 min. Dwa groźne rzuty wolne z okolic „szesnastki”. Jeden dla Ekoballu-Stali, jeden dla Partyzanta.

Zrobił się dobry mecz. Obie drużyny próbują zdobyć bramkę. Po dwa rogi i dwie kontry oraz po kolejnej kartce. U nas ” żółtko” ogląda Krystian Jaklik.

Do końca meczu 17 minut.

Kolejna kartka dla Targowisk. Rzut wolny z bocznego sektora boiska, niestety źle zamknięta akcja.

W ubiegłym roku w Wielką Sobotę wygraliśmy z Sanovia Lesko po bramce w 95 minucie zdobytej przez Adama Florka. Liczymy na zwycięstwo w końcówce również dzisiaj.

77 min. Borek próbuje dojść do piłki, ubiega go bramkarz. Była to świetna okazja.

78 min. Borek oddaje strzał z 12 metrów, obrońca wybija na róg.

Dośrodkowanie Kaczmarskiego i kolejny korner.

79 min. Gooooooooollll. 0-1. Po rzucie rożnym i zamieszaniu znów Borek oddaje strzał. Znów zablokowane uderzenie, ale odbita piłka trafia pod nogi Kamila Adamiaka, który ze stoickim spokojem strzela tuż przy słupku. Brawo!

83 min. Wspaniała interwencja Krzanowskiego. Piąstkuje na róg po groźnym strzale głową z najbliższej odległości.

90 min. Olbrzymie zamieszanie pod naszą bramką, znów górą Krzanowski.

Sędzia dolicza 4 minuty.

91 min. Zmiana. Za Gąsiora wchodzi Igor Hydzik.

92 min. Świetna akcja naszej drużyny. Rajd Ząbkiewicza kończy mocnym strzałem Hydzik. Potężna bomba zablokowana przez obrońcę.

94 min. Kolejna akcja Targowisk. Ostatnia. Krzanowski broni, a sędzia kończy spotkanie. 0-1 Trzy punkty jadą do Sanoka. Dziesiąte zwycięstwo z rzędu stało się faktem :-).

Bardzo dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie.

Po dobrym spotkaniu i bramce Kamila Adamiaka przywozimy z tego trudnego terenu cenne 3 punkty.

Fotki: Ekoball