MECZE LIGOWE


SENIORZY -28.05.2017 (nd.) Mrukowa Zamczysko : Geo-Eko EKOBALL Sanok,g.10:30
JUNIORZY STARSI -27.05.2017 (sb.) PAUZA
- 3.06.2017 (sb.) SIARKA Tarnobrzeg : EKOBALL SANOK,g.11:00
JUNIORZY MŁODSI -27.05.2017 (sb.) PAUZA
- 3.06.2017 (sb.) SIARKA Tarnobrzeg : EKOBALL SANOK,g.13:00
TRAMPKARZE STARSI -27.05.2017 (sb.) EKOBALL Sanok : POLONIA Przemyśl,g.11:00
TRAMPKARZE MŁODSI -27.05.2017 (sb.) EKOBALL Sanok : POLONIA Przemyśl,g.12:45
MŁODZICY STARSI - mecz z dn. 3.05 STAL RZESZÓW : EKOBALL SANOK,przełożony na 12.06.2017!! - g.16:00
- 28.05.2017 (nd.) AP Beniaminek Krosno : EKOBALL Sanok,g.10:00
MŁODZICY MŁODSI - mecz z dn. 3.05 STAL RZESZÓW : EKOBALL SANOK,przełożony na 12.06.2017!! - g.17:30
- 28.05.2017 (nd.) AP Beniaminek Krosno : EKOBALL Sanok,g.11:30
MŁODZICY Okręg. -26.05.2017 (pt.) EKOBALL SANOK : Pisarowce,g.16:30


TURNIEJE/SPARINGI

T R E N I N G I

- seniorzy - 3 x w tyg.
- juniorzy starsi (1998-99) - 3 x w tyg.
- juniorzy młodsi (2000-01) - 3 x w tyg.
- trampkarze starsi (2003) (tr. D. Romerowicz)
- trampkarze młodsi 2004 - 3 x w tyg.
- młodzicy starsi 2005 (tr. J. Jaklik)
- 25.05.2017 (cz.)orlik Mechanik godz. 17:30
- młodzicy młodsi 2006 (tr. A. Florek)
wtorki, godz.16:00, Orlik SP3
czwartki, godz.16:30, Mechanik lub Orlik SP3
piątki, godz.16:00, Mechanik lub Orlik SP3
GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA:

- Rocznik 2007
- środy - Euroboisko Pakoszówka godz 16.30-18 w razie bardzo złych warunków atm. sala SP1 17.30-19.00 dec.SMS
- piątki - ORLIK ILO godz. 17.30-19.00 w razie bardzo złych war.atm sala SP1-dec.SMS
- Rocznik 2008
- środy - g.16:30-18:00 - Euroboisko Pakoszówka w razie bardzo złych warunków atm. sala SP1 16.00-17.30 -dec.SMS
- piątki - g.16:00-17:30 - ORLIK ILO w razie bardzo złych war.atm sala SP1
- Rocznik 2009
- wtorki - g.16:00-17:00 - sala ZS2 Mechanik, gdy dobre warunki atm. ORLIK SP1 "Błonie"
- czwartki - g.17:00-18:00 - sala ZS3 "dawna przyzakładówka", gdy dobre warunki atm. ORLIK SP4 "Sadowa" g.16-17
- NOWA GRUPA - AKADEMIA PIŁKARSKA PRZEDSZKOLAKA EKOBALL 2010/2011
- wtorki - g.17:00-18:00 - ZS2 Mechanik, gdy dobre warunki atm. ORLIK SP1 "Błonie"
- czwartki - g.17:00-18:00 - sala ZS3 "dawna przyzakładówka", gdy dobre warunki atm. ORLIK SP4 "Sadowa"

- GRUPY SZKOLNE - (klasy I-III) - wg ustaleń trenerów szkolnych:
- SP-1: D.Fineczko
- SP-2: W.Mermer
- SP-3: K.Pastuszak
- SP-4: M.Bukład

Szkolne grupy Ekoball

SP - 1

1. Sudyka Michał

2. Mielecki Jakub

3. Romaniak Paweł

4. Janusz Ksawery

5. Lemko Łukasz

6. Wojtowicz Piotr

7. Ogarek Paweł

8. Bończak Michał

9. Czubek Piotr

10. Pytlowany Szymon

11. Mindur Daniel

12. Stroża Alex

13. Nazarkiewicz Alex

14. Kordys Kacper

15. Proćko Michał

16. Szarzyńska Blanka

17. Bogusz Nikola

18. Gaworecki Filip

19. Florko Marcel

20. Sobczak Konrad

21. Pałys Patryk

22. Gocko Łukasz

23. Latusek Oliwier

TRENER: Dariusz Fineczko

————————————–

SP - 2

1. Gajczak Piotr

2. Mołczan Milena

3. Tabisz Jakub

4. Dziedzic Wiktor

5. Rudy Szymon

6. Kogut Dawid

7. Florko Gracjan

8. Rudy Bartłomiej

9. Przepióra Wojciech

10. Kowalczyk Ksawery

11. Latusek Oliwier

12. Podkalicki Alan

13. Fejkiel Hubert

14. Terfińko Alex

15. Januszczak Oskar

16. Dubis Antoni

17. Janik Gabryś

18. Tchórz Adam

19. Sarama Bartosz

20. Pietryka Tymek

21. Załączkowski Oskar

TRENER:  Wojciech Mermer

——————————-

SP - 3

KLASA I

1.  Borys Lena

2.  Rygiel Oliwia

3.  Ząbczyk Julia

4.  Wojtowicz Nikodem

5.  Lisowska Karolina

6.  Kwolek Zofia

7.  Orzechowski Filip

8.  Pastuszak Szymon

9.  Kowalczyk Karolina

10.  Materna Oliwia

11.  Niedźwiedź Maciej

12.  Lemko Wojciech

13.  Wołoszczak Laura

14.  Mikus Olaf

15.  Kutran Natalia

16.  Połdiak Kinga

17.  Kogut Mateusz

18. Bałas Paweł

19.  Homa Emilia

KLASA II - III

1.  Tymoczko Kacper

2.  Kurkarewicz Kacper

3.  Kowalewicz Kacper

4.  Głuszko Gracjan

5.  Kłodowski Paweł

6.  Bentkowski Wiktor

7.  Kowalewski Kacper

8.  Gruszczyński Barnaba

9.  Myćka Kacper

10.  Siwiński Dominik

11.  Trybała Adam

12.  Nowicki Michał

13.  Senus Karolina

14.  Mackowski Krystian

15.  Skalski Kamil

16.  Cwynar Mateusz

17.  Koszarski Gabryś

TRENER: Kazimierz Pastuszak

———————————

SP - 4

gr I

1. Leszczyk Dawid

2. Sitarz Aleks

3. Lipiński Tymon

4. Czaja Jakub

5. Stareńczak Michał

6. Biega Bartosz

7. Mielnik Łukasz

8. Buczek Bartosz

9. Bańkowski Gabriel

10. Cybuch Przemysław

11. Sieniawski Ksawery

12. Sieniawski Maksymilian

13. Demkowicz Kacper

14. Miszczyszyn Gabriel

15. Wolanin Pawel

16. Suchara Michal

17. Pajestka Ksawery

18. Sierota Maksymilian

19. Rolnik Konstanty

20. Kot Paweł

21. Bobak Oliwer

22. Kleban Kacper

23. Janczak Maksymilian

24. Darosz Weronika

25. Pasieba Kamil

gr II

1.  Szymański Mikołaj

2. Motyka Kornel

3. Latusek Michał

4. Skolarczyk Daniel

5. Materna Karol

6. Wiejowski Kamil

7. Folcik Jakub

8. Bober Dominik

9. Pelczarski Damian

10. Gembalik Wiktor

11. Romanek Szymon

12. Biłas Jakub

13. Jarosz Seweryn

14. Stasicki Sebastian

15. Biłas Fabian

16. Hydzik Kacper

17. Wanielista Oskar

18. Przybylski Dawid

19. Rolnik Eryk

20. Mrozek Miłosz

21. Rajtar Antoni

TRENER: Maciej Bukład